Lekarz orzecznik

Kogo szukamy?

Chętnie nawiążemy współpracę z lekarzami orzecznikami poniższych specjalizacji:

  • Chirurgia ogólna
  • Ortopedia i traumatologia
  • Rehabilitacja
  • Neurologia
  • Laryngologia
  • Stomatologia
  • Okulistyka
  • Chorób wewnętrznych
  • Psychiatria

Co oferujemy?

  • Pracę dla czołowych towarzystw ubezpieczeń w Polsce.
  • Profesjonalne szkolenia z orzecznictwa na rzecz towarzystw ubezpieczeń.
  • Nowoczesne narzędzia i technologie, ułatwiające pracę.
  • Elastyczne warunki współpracy.
  • Umowę o dzieło lub umowę o współpracy dla osób prowadzących działalność gospodarczą.
  • Wsparcie techniczne w czasie współpracy.

Czego oczekujemy?

  • Prawa do wykonywania zawodu lekarza na terenie Polski.
  • Gotowości do podjęcia długotrwałej współpracy.
  • Chęci uczestnictwa w szkoleniach i podnoszenia kwalifikacji.
  • Rzetelności w wykonywaniu obowiązków.
  • Posiadania komputera z dostępem do internetu.
  • Doświadczenia w charakterze lekarza orzecznika będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków

  • Rzetelna i terminowa realizacja zleceń.
  • Wydawanie opinii i orzeczeń lekarskich pacjentów skierowanych przez towarzystwo ubezpieczeń.
  • Udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące stanu poszkodowanego.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami!