Orzeczenia iPad

Wprowadziliśmy możliwość orzekania o stanie zdrowia za pomocą aplikacji dedykowanej bardzo popularnym i chętnie wykorzystywanym urządzeniom firmy Apple - iPadom. Rozwiązanie usprawnia proces określenia trwałego uszczerbku na zdrowiu i eliminuje ryzyko błędnego orzekania do minimum. Wykorzystanie nowych technologii wpływa na jakość wydawanych orzeczeń oraz terminowość. Specjalnie zaprojektowana aplikacja wykorzystuje w pełni możliwości iPada, pozwalając między innymi na wykonanie zdjęć w wysokiej jakości dokumentacji medycznej dostarczonej na komisję, jak i samych poszkodowanych.

Lekarz orzecznik otrzymuje wsparcie w postaci automatyzacji wyboru uszczerbku, pilnowania zakresu procentowanego, mechanizmów bilansowania o poprzedni uszczerbek oraz stan chorobowy, jaki i komunikację z likwidatorem. Aplikacja umożliwia pracę na urządzeniach bez połączenia internetowego, posiada również zabezpieczenia przed dostępem do danych przez osoby nieupoważnione.

Aplikacja posiada praktyczne funkcje i rozwiązania technologiczne:

  • automatyzacja załączania zdjęć do orzeczenia lekarskiego
  • wykorzystanie wielu tabel orzeczniczych ZUS, PIU
  • komunikacja z likwidatorem merytorycznym
  • dostępność tabel i instrukcji
  • możliwość pracy w trybie OFFLINE

Następny Poprzedni

Jakie korzyści ma Towarzystwo Ubezpieczeniowe? Orzecznictwo za pomocą iPada i dedykowanej aplikacji nie tylko przyśpiesza i usprawnia proces, ale także wzmacnia wizerunek TU jako firmy innowacyjnej. Firmy nowoczesnej, która chętnie korzysta z nowości technologicznych, aby oferować jak najlepsze jakościowo usługi.
Zachęcamy do przetestowania naszych możliwości!