Rozumiemy potrzeby naszych klientów.
Z powodzeniem realizujemy ich cele biznesowe.

Poznaj wszystkich klientów

STU Ergo Hestia S.A.

Współpracujemy z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń - Ergo Hestia S.A. od 2005 roku. Długoletnia współpraca, w ramach której sukcesywnie poszerzamy zakres oferowanych usług, jest dla nas zdecydowanie pozytywnym doświadczeniem.

Zadania początkowo obejmowały zaprojektowanie i przygotowanie do wdrożenia systemu zarządzania ofertą, a także jego obsługę serwisową i administracyjną.
W ramach rozwoju biznesowej współpracy od 2007 roku wykonujemy usługi likwidacji szkód dla Grupy Ergo Hestia, stając się głównym dostawcą usługi
w zakresie uproszczonej likwidacji szkód majątkowych oraz kosztorysowania.

W ostatnim czasie zakres oferowanych przez nas działań poszerzył się o likwidację szkód osobowych NNW i OC, która obejmuje wydawanie opinii i orzeczeń lekarskich.

Proama

Proama to najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa w Polsce. Proama specjalizuje się w ubezpieczeniach majątkowych. Obecnie polisę Proama posiada ponad 700 tys. klientów. Produkty Proama dostępne są przez sieć 1200 multiagencji (w których pracuje 12000 osób wykonujących czynności agencyjne), Internet i telefon.

Proama oferuje ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC, obudowane w wachlarz produktów dodatkowych, takich jak: Super Assistance, NNW Komunikacyjne, NNW Domowe, Ochrona Prawna, czy Ubezpieczenie od Utraty Pracy. Wyróżnia się na rynku, proponując klientom Osobistego Doradcę oraz zniżkę bonus-malus w wysokości 70% dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców. Ubezpieczyciel posiada w swojej ofercie również ubezpieczenia mieszkaniowe. Proama jest laureatem wielu nagród. W ostatnim czasie otrzymała tytuł Gwiazda Jakości Obsługi 2014.

Proama, jako firma ubezpieczeniowa, jest organizatorem kampanii społecznej na rzecz kulturalnego zachowania na drodze „Wrzucam na luz”. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na fakt, że przyczyną wielu wypadków drogowych i stłuczek jest często zbyt agresywna oraz ryzykowna jazda i niekulturalne zachowanie kierowców. Kampania realizowana jest poprzez prowadzenie profili na Facebooku, oraz Google+ i Twitterze.

Grupa PZU

Grupa PZU jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Należy do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się grup kapitałowych w Polsce, oferując swym klientom najszerszą na polskim rynku ubezpieczeniowym gamę produktów.

PZU Pomoc SA jest spółką usługową, która prowadzi działalność w zakresie stanowiącym uzupełnienie podstawowej działalności spółek PZU SA i PZU Życie SA. Obszar działalności spółki obejmuje: obsługę procesów likwidacji szkód i zarządzanie sieciami podwykonawców usług Assistance, obsługę programów lojalnościowych, medyczną działalność obsługową.

Compensa

Od roku 2011 pomyślnie współpracujemy z Compensa T.U. S.A., która jest spółką austriackiej grupy Vienna Insurance Group, wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferujemy usługi w zakresie likwidacji szkód majątkowych.

Firma stale się rozszerza i unowocześnia swoją ofertę, a my ją w tym wspieramy.

Inter

Z Towarzystwem Ubezpieczeń INTER Polska S.A. współpracujemy od 2012 roku. Firma specjalizuje się w ubezpieczeniach medycznych, zdrowotnych i majątkowych i mamy przyjemność wspierać ją we wszystkich obszarach działalności.

Obsługa obejmuje uproszczoną i pełną likwidację szkód majątkowych oraz osobowych, polegającą na wydawaniu opinii i orzeczeń lekarskich w szkodach NNW.

MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA to drugie obok STU Ergo Hestia towarzystwo majątkowe w Grupie Ergo Hestia. Obecnie MTU znajduje się w czołówce towarzystw oferujących ubezpieczenia komunikacyjne OC w Polsce.

Jedynym z akcjonariuszy MTU jest Ergo Hestia SA., które jest jednym z dwóch największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Jest to pierwsza i największa firma ubezpieczeniowa, która powstała na warunkach gospodarki wolnorynkowej. Wysoką pozycję na rynku tego ubezpieczyciela potwierdzają wyniki finansowe i liczne nagrody.

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.

TUiR WARTA S.A. powstało w 1920 r oferując specjalistyczną i kompleksową ochronę ubezpieczeniową, zgodną ze światowymi standardami. Klientom indywidualnym towarzystwo oferuje m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowo-turystyczne i odpowiedzialności cywilnej. Ideą działalności TUiR Warta jest dostarczanie firmom działającym w różnych branżach produktów konstruowanych indywidualnie, dzięki czemu są dostosowane do specyfiki prowadzonej działalności i indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy. Kompleksowa oferta może chronić mienie, działalność oraz finanse firmy. Towarzystwo jest też liderem w ubezpieczeniach morskich i lotniczych.